miejska codzienność

Randka w zimie w Łodzi, gdzie się wybrać

Randka w zimie w Łodzi, gdzie się wybrać

Pomimo tego, że jest zima warto się jednak zastanowić gdzie wyjść na randkę ze swoją sympatią. Raczej nie wypada iść na spacer późną nocą, noce są ciemne i mroźne. Należy zastanowić się gdzie w Łodzi można miło spędzać czas ze swoją sympatią. Jeśli odpada spacer na dworze warto się udać do restauracji. Na które należy postawić w Łodzi. Tak dla odmiany można wykorzystać urok miejsc mniejszych i kameralnych. W mieście Łodzi można się także zdecydować na mniejsze kameralne sale. Warto przeczytać artykuł aby tak naprawdę dowiedzieć się w które miejsca warto odwiedzić.

Warto skorzystać z uroku bardzo stylowej kawiarni Columbus Cafe. Dlaczego należy o niej wspominać. To właśnie ona w 2014 roku zdobyła nagrodę o nazwie ,,Wnętrze roku”. W tym miejscu można się napić wyśmienitej kawy w najlepszym towarzystwie swojej drugiej połówki, wnętrze zapewnia niezwykły klimat. Można się zastanowić również nad wyborem drugiej sali. Pomimo tego, że jest trochę ciemniejsza wygląda bardzo kameralnie i właśnie w tym momencie można trafić na seans ze światowego kina klasycznego. W całym menu również można odszukać nieco inne opcje, takie jak koktajle mleczne i jak wiadomo coś na słodko do kawki czyli ciasta.

Jeśli ktoś na randce zamierza wracać do przeszłości to na pewno nic nie stoi na przeszkodzie. W Łodzi Czekolada Retro Cafe może doskonale to wszystko przypominać. To miejsce zostało stworzone w mieszkaniu na parterze starszej kamienicy jako kawiarnia oraz herbaciarnia. Nie należy być zdziwionym skąd taki powrót do przeszłości. Przede wszystkim da się zaobserwować na podłodze dywany a w oknach można zobaczyć zasłony oraz także firany starszego typu. Na pewno to miejsce dla tych wszystkich par, które lubią się poczuć się sentymentalnie i wracać do przeszłości.

Jako drugie tak klasyczne miejsce w stylu retro należy powiedzieć o Dekadencji. Można tutaj posiedzieć w cudownym klimacie retro. To co można znaleźć w ofercie to na pewno znakomitą herbatę i kawę. Warto również przyjść w to miejsce na randkę ponieważ można zdecydować się na domowe ciasta. Tak romantyczna atmosfera zapewnia kameralna a także bardzo intymna przestrzeń.

Dla wszystkich par, które lubią kulturę angielską można zaproponować miejsce Eclipse Inn. We wnętrzach znajdują się ławeczki. Wystrój przypomina kompletnie angielski pub. To idealne miejsce na bardziej dynamiczną randkę. Przede wszystkim warto zagrać na grach planszowych.

Miejsce o którym warto wspomnieć to Foto Cafe. To bardzo przyjemne miejsce na randkę ze względu na specyficzne artystyczne wnętrze. Wśród błysku świec młodzi mogą przede wszystkim oddać się niezwykłej aurze. Stoliki są bardzo blisko siebie. To nie może być zbyt komfortowa sytuacja. Chociaż jednak o to w tym wszystkim chodzi aby po prostu zapomnieć o wszystkim innym i tylko zwracać uwagę na swoją drugą połówkę.

W zimie można również wyjść w miejsce bardziej zabytkowe. W tym celu warto postawić na kawiarnię ms cafe. Można tutaj zobaczyć połączenie XIX wieczne razem ze współczesnym wzornictwem.

Źródło: http://www.outlanderphev.pl/

Leave a Comment